Запорізька область, Мелітопольський район

20 березня 2019 року на базі КЗ «Районна різнопрофільна гімназія» було проведено ІІ етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Дата: 21.03.2019 16:45
Кількість переглядів: 410

Цього року 6 найкращих команд дружин юних пожежних закладів освіти Веселівської селищної ради та Чкаловської сільської ради змагалися за пра­во представляти Веселівський район  у зональному етапі.

Ро­з­почалося свято з урочистого ві­д­­­к­ри­ття, на якому з привітальним словом виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. та головний інспектор Веселівського районного сектору ГУ ДСНС  України в Запорізькій області Кулик Є.В. Привітати учасників завітали маленькі вихованці КДНЗ № 2 «Світлячок».

Уже тради­ційні для заходу конкурси «Ві­зи­тка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими та оригінальними номерами.

Справжнім випробуванням для юних рятувальників стали зма­гання, під час яких діти пови­нні бу­ли вміло користуватися ря­ту­ва­льним спо­рядженням, відрізняти отру­йні гри­би від їстівних, швидко відповідати на запи­тання з основ медицини, за­в’я­зувати спеціальні ву­зли різними спо­собами.

На жаль, переможцями не могли бути всі, отож журі вибрало найкра­щих, яких було нагороджено грамотою відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради.

Перемогу у конкурсі «Безпечна прогулянка» здобула команда                            КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради», а першість у конкурсах «Візитка» та «Домашнє завдання» виборола команда КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Веселівської селищної ради; «Влучний ствольщик» -  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради». Призерами у загальних конкурсах районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних стали:

І місце - команда КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Веселівської селищної ради

ІІІ місце - команда КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Веселівської селищної ради.