Запорізька область, Мелітопольський район

Перемоги веселівських борців

Дата: 25.03.2019 13:15
Кількість переглядів: 472

Фото без опису20 березня  у м.Запоріжжя відбувся чемпіонат Запорізької області з боротьби вільної у якому взяли участь вихованці Веселівської ДЮСШ.

Юні борці вільного стилю тренера Євстігнєєва Миколи Івановича зайняли 4 призових місця. Чемпіоном першості став Шмиголь Микита (в.к. 52 кг). Друге місце посіла Тополь Катерина (в.к. 66 кг). Третіми стали Дендак Павло (в.к. 60 кг) та Югай Андрій (65 кг). А вихованець тренера Куксова Олександра Сергійовича Остроконь Кіріл (в.к. 51 кг) став срібним призером змагань. Призерів нагороджено медалями та грамотами.

Зараз веселівські спортсмени готуються до проведення 25 турніру пам’яті майстра спорту СРСР Юрія Григоровича Гаращенка, який відбудется 20.04.2019 р. в спортивній залі ПКЗ «ДЮСШ»