Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Новини

Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

Робочий візит представників проекту GIZ у рамках проекту "Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями"

Дата створення: 18:25 23.03.2016

    23 березня 2016 року Веселівську селищну громаду з робочим візитом відвідали представники проекту GIZ у рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями». Нашими гостями стали, представник Німеччини керівник проекту GIZ Кристіан Пошманн, та координатор проекту в Україні Зоя Філіпова.

Повідомлення

Дата створення: 13:49 22.03.2016

КП "Новоолександрівець-2" запустив мобільний міні асфальний завод

Дата створення: 16:30 21.03.2016

  З метою економії коштів на дрібний ремонт доріг, комунальне підприємство КП «Новоолександрівець-2»  запустило  в  роботу мобільний міні асфальтний завод. Це унікальна мобільна міні установка з виробництва  асфальтобетонної суміші.

Урочистий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата створення: 11:53 21.03.2016

Професійне свято це дуже важлива для кожної людини дата, адже звичайна людина на роботі проводить в середньому 8 годин на добу, а працівники комунальної служби і в будні і в свята, в сонячний день і в негоду вони трудяться на благо кожного жителя і всієї території Веселівської селищної територіальної громади.      Щороку у третю неділю березня настає професійне свято всіх тих, без яких ми не мислимо сучасного життя. Може бути, це перебільшення ... але уявіть, що раптово пропало все - вода в кожному домі, освітлення, чистота і порядок на наших вулицях, а також перестали проводитися ремонтні роботи - настав просто хаос! Тому, як би іронічно це не звучало - День працівників торгівлі, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства воістину всенародне свято.  

Веселівщину відвідали Польські спеціалісти Фундації Менеджерських ініціатив з міста Люблін

Дата створення: 17:25 19.03.2016

18 березня 2016 року до Веселівської громади завітали гості з Польші, з славетного міста Люблін. Польські спеціалісти представники Фундації Менеджерських ініціатив.  Метою приїзду стала  реалізація проекту “Українська адміністрація майбутнього” Голова Веселівської селищної ради Кіяшко Петро Миколайович зі своїми заступниками та працівниками Мистецько-культурного центру зустрічав гостей, як чемний господар, на в'їзді до смт Веселе з хлібом та сіллю. Також гостей на польській мові привітала депутат Веселівської селищної ради Карпенкова Анастасія Валеріївна. Після гостинної зустрічі, на наших друзів з Польщі чекала невеличка екскурсія по Веселому, яка розпочалася з  відвідання Веселівської загальньоосвітньої школи №1. Директор школи Михайло Полікарпович продемонстрував ландшафтний дизайн території, а також запросив завітати до учнів початкових класів.

Розпочаток весняного благоустрої нашої території

Дата створення: 10:09 17.03.2016

Весна на вулиці приносить з собою не лише щебіт птахів та первоцвіти, а й післязимові роботи по благоустрою своїх територій . Щоб такий недбалий «краєвид» не був у всіх на виду, з приходом весни та перших сонячних днів жителі Веселівської селищної громади розпочали наводити «красу» біля своїх прибудинкових територій.  Також комунальні служби Веселівської селищної ради розпочали відновлювати чистоту та порядок  на  території селища.  Дана толока це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час певній території, вже буде вагатися перед тим, як насмітити на ній. Звичайно, ще залишаються не прибрані території, та сподіваємося, що мешканці а також підприємства та установи  підтримають ініціативу, та долучаться до прибирання. І зроблять це добровільно та з усвідомленням того, що такий вигляд є не лише обличчям селища в якому вони живуть, а й приємністю для них самих.