Веселівська громада у мобільному додатку "Моє Веселе" завантажити ТУТ

День відкритих дверей в КДНЗ "Оленка"

Дата створення: 11:52 22.08.2016

З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей а також підвищення іміджу закладу, 20 травня 2016 року був організований та проведений день відкритих дверей під гаслом "Єдність сім'ї та дитячого садка - умова успішного виховання" у дошкільному навчальному закладі № 1 "Оленка".    Будній день для вихованців садочка став незвичайним і довгоочікуваним, адже дітки старанно готувалися, щоб продемонтсрувати свої навики і уміння. Батьки були присутні на всіх режимних моментах садочка: ранковій гімнастиці, митті рук, на прогулянці, чергуванні, трудових дорученнях та на розвазі "Наші таланти", де малюки співали пісні англійською мовою та танцювали.

Пляжний волейбол до Дня молоді

Дата створення: 11:49 22.08.2016

Пляжный волейбол

Дата створення: 11:48 22.08.2016

18-19 июня в г.Орехове прошел традиционный турнир по пляжному волейболу среди мужчин и женщин «Конка-2016». В текущем году в турнире приняло участие 35 команд  с разных территорий Запорожской области. Веселовскую делегацию волейболистов  представляли игроки команды «Известия» Фуклев Виталий и Бендюженко Сергей в  возрастной категории 40+, и две пары «Агро+» Кикоть Роман,  Чупров Игорь,  Фомкин Артем и Рыженко Василий пробовали свои силы в категории до 40 лет.

Час дивитися футбол

Дата створення: 11:45 22.08.2016

Сьогодні свято вишиванки !

Дата створення: 11:44 22.08.2016

Усе навколо завмирає, Коли вдягаю вишиванку. Лиш серце радісно палає, Мов промінь сонця на світанку. Коли вдягаю вишиванку, Немов в любові признаюся Своїй країні ніжно й палко, Вдягну і Господу молюся. За мир та спокій в Україні! Щоб вишивані візерунки У долю кожної родини Внесли приємні подарунки! Вишиванка — це не просто гарний святковий одяг, а й важлива частина культури нашого народу. Недарма про неї складено чимало пісень та віршів. Кожен візерунок у вишиванці має свою символіку та значення.  У кожну стежинку на сорочці  неодмінно вкладено частинку української  душі, побажання щасливої долі та миру.

Вісник здоров'я з табору «Веселка»

Дата створення: 11:44 22.08.2016

Пролунав останній дзвоник і покликав школярів КЗ «Веселівська ЗОШ  І-ІІІ ст № 2»  у гості до теплого літечка. А гостини літо розпочинає з відкриття табору з теплою і ніжною назвою «Веселка». В таборі так багато цікавого, нового, корисного! І голова йде обертом від розваг, змагань, вікторин, екскурсій та подорожей.        Кожен день у нашому таборі проходить під певним гаслом. 2 червня 2016 року воно звучало так: «Найвища цінність - це здоров'я!». Учні із задоволенням взяли участь в інтерактивній програмі «Ключі до здоров'я», яку для них підготували члени  шкільної волонерської організації «Добротворець».

Футбол до 60-річного ювілею

Дата створення: 11:42 22.08.2016

12 червня, у неділю, на центральному стадіоні селища відбувся турнір з футболу серед ветеранів формату 8х8, присвячений 60-ти річному ювілею легенді районного футболу Никонюку Валентину Георгійовичу. Залишаються в пам’яті всіх нас його неперевершений футбольний талант та ігри, що запам’ятались назавжди. Їх було дуже багато у виконанні Никонюка Валентина. Від дитячих змагань до матчів самого високого рівня.

Перший крок до інклюзивної освіти

Дата створення: 11:40 22.08.2016

У рамках соціальної програми Голови Благодійного фонду Порошенка, дружини Президента України пані Марини Порошенко в м. Запоріжжя відбувся спеціалізований тренінг для освітян «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Його мета - досягти інтеграції дітей з особливими потребами в інклюзивні класи, де вони навчатимуться разом зі своїми однолітками. Під час навчання учасники отримали практичні рекомендації, ознайомилися з юридичними, фінансовими та адміністративними особливостями розвитку інклюзії в Україні.

Акция «Поменяй сигарету на конфету»

Дата створення: 11:40 22.08.2016

31 мая в международный день отказа от курения центральная библиотека провела акцию, направленная на борьбу с табакокурением и пропаганду здорового образа жизни «Меняем сигарету на конфету». Перед участниками акции была поставлена цель -  доказать, что от одной конфеты можно получить больше удовольствия, чем от одной выкуренной сигареты.

Фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

Дата створення: 11:40 22.08.2016

Дорогі юні друзі! Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. 31 травня 2016 року відбувся фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК», присвячений Міжнародному дню захисту дитини, у якому взяли участь усі дошкільні навчальні заклади Веселівської селищної територіальної громади. «Крок до зірок» - це прекрасна нагода здійснити перші кроки на професійній сцені. Вищезазначений конкурс є одним із основних показників діяльності дошкільних навчальних закладів щодо створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини. Професійне журі оцінювало творчість дітей у номінаціях «Хореографія», «Вокал», «Гра на музичних інструментах», «Художнє читання» тощо. На підставі рішення журі місця розподілено таким чином: