Чиста громада – справа рук кожного!

У середу, 20 березня, працівники апарату селищної ради  провели прибирання  від сміття та порості узбіччя дороги смт Веселе - м. Мелітополь.

Головна мета заходу  — підвищення рівня свідомості в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Це гарна нагода нагадати людям, що природу треба берегти, а не засипати її тоннами сміття. А ще гірше перетворювати обочини доріг на смітник, який всіяний порожніми та битими пляшками. Ми звертаємося до  всіх керівників та працівників підприємств, організацій  і установ з проханням навести лад на закріплених та прилеглих територіях. А також  громадськість до наведення санітарного стану біля своїх будинків та присадибних ділянок.

Спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.  Всі ми прагнемо зробити наше селище чистим і ошатним, бо лише  в чистому світі можна жити з чистими думками. То ж не будьмо байдужими до проблем довкілля, долучайтеся до весняної толоки!