Урок безпеки в дитячому садку!

Дата: 19.04.2019 15:44

Фото без описуУ рамках проведення місячника безпеки рятувальники Веселівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області 19 квітня 2019 року  прийняли участь у проведені уроку безпеки в КДНЗ «Оленка» смт. Веселе.

У рамках заходу пожежники-рятувальники спільно із керівництвом дитячого садку     організували інформаційно-роз’яснювальну роботу серед персоналу КДНЗ та дітей  і   нагадали їм основні вимоги щодо виконання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. У першу чергу вогнеборці звертали увагу   дітей на   категорії ризику пожежі та наслідки які можуть бути. Обслуговуючому персоналу   дитячого  садку нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті, на виробництві проінструктували, як необхідно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, а також вручили тематичні пам’ятки та листівки щодо безпеки життєдіяльності. Також рятувальники акцентували увагу  на питаннях виконання вимог електробезпеки а саме, на категоричній забороні перебування на об’єктах енергетики (окремі трансформаторні підстанції), дотриманні вимог безпеки у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметах. Після цього рятувальники провели методичний інструктаж щодо порядку користування первинними засобами пожежогасіння  (сертифікованими вогнегасниками) та практично  продемонстрували порядок користування вогнегасниками. На прикінці зустрічі  рятувальникам від колективу дитячого садку «Оленка» була вручена сувенірна картина, яку діти самі зробили.

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України  у Запорізькій області звертається до громадян Веселівщини:

- виховуйте у дітей навички безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем!

- дотримуйтесь правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Коли ми постійно розповідаємо нашим дітям про всі ризики пожежі, ми виховуємо культуру безпеки поводження з вогнем. Всі наши зусилля  ми повині донести до свідомості кожного громадянина,  важливість і необхідність дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності!

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                          О.А. Баша