Працівники закладів освіти Веселівської селищної ради взяли участь у районному кущовому семінарі

16 квітня 2019 року працівники закладів освіти Веселівської селищної ради брали участь у районному кущовому семінарі, проведеному у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини, на базі КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чкаловської сільської ради».

Про управлінське забезпечення органів управління освітою та закладів освіти з питань БЖ перед освітянами виступив головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої, професійної освіти та з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Панченко Василь Олександрович.

Начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області – підполковник служби цивільного захисту Баришева Юлія Володимирівна розказала про забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, про основні правила безпеки життєдіяльності у повсякденному житті та під час канікулярного періоду. Представила до уваги відеоматеріали щодо небезпечного поводження з вогнем, презентувала кілька відеороликів про роботу працівників ДСНС.

Учасники семінару мали змогу брати участь у практичних заняттях, проведених головним фахівцем управління організації заходів цивільного захисту  ГУ ДСНС України у Запорізькій області – старшим лейтенантом служби цивільного захисту Кузьменком Кирилом Юрійовичем; у практичних відпрацюваннях евакуаційних заходів.

Підсумовуючи захід учасники зазначили змістовність та безумовну корисність проведеного семінару.