Увага!

19  лютого 2019 року  до  17- 00 год. у   зв’язку   з поривом  по вул. Чумацька,   буде  відключено водопостачання  мікрорайону  «Степовий».

09:03 19.02.2019

До уваги пенсіонерів Запорізької області!

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

14:15 18.02.2019

«Сам собі країна!»

З такою музичною композицією (оранжувальник скрипічної партії – педагог музичної школи смт. Веселого Плетінь Белла Камоївна)) Єгізарян Ернест, учень 11 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2», здобув перемогу в Обласному  конкурсі  патріотичної пісні  та   поезії «Україна – це Ми» у м. Запоріжжі!

10:06 18.02.2019

15 лютого відбувся мітинг-реквієм з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Вшанувати пам'ять тих, які віддали своє життя в запеклих боях, привітати чоловіків, котрим пощастило повернутися в рідні домівки після афганського пекла, біля меморіалу воїнам-афганцям зібралися їх  рідні і близькі, друзі, вчителі і молодь, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи та населення району.

19:30 16.02.2019

Афганістан – рана, що не перестає боліти.

15 лютого відзначалась 30 - та річниця виведення радянських військ з території республіки Афганістан  та день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

08:36 16.02.2019

Турнір з волейболу

17 лютого о 9.00 год в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи  відбудеться  традиційний турнір з волейболу на кубок Василя Павловича Орла.

09:38 15.02.2019

15 лютого відзначають важливе християнське свято – Стрітення Господнє

Цей день присвячено принесенню немовляти Ісуса Христа в Ієрусалимський храм. Слово «стрітення» можна перекласти з церковнослов'янської як «зустріч». Стрітення Господнє вважається святом зустрічі Старого та Нового Заповітів.

09:02 15.02.2019

Шукаємо господарів будинків

З метою благоустрою селища, знесення та виведення зруйнованих , пустуючи споруд, селищна рада просить господарів  нижчезазначених будинків або тих , хто має про них відомості, надати відповідну інформацію до селищної ради, для встановлення належності цих будинків  чи визнання  їх безгосподарними.

14:02 14.02.2019