Дерево тримається корінням, а людина сім`єю

Дата: 15.05.2019 16:16

Фото без описуЩорічно  з 1993 року 15 травня  відзначають Міжнародний день сім`ї. Встановлення цього свята покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім`ї.

Сім`я є першою сходинкою соціалізації людини. Вона розвивається та змінюється разом з навколишнім світом, реагуючи на вимоги часу.

Сім`я – берегиня цінностей, культури, історії, чинник стабільності та розвитку. Завдяки родині розвивається і міцніє держава, зростає добробут її народу.  У всі часи за станом сім`ї, в суспільстві робили судження про розвиток країни. Міцний союз сім`ї та держави – запорука процвітання і добробуту громадян.

Із сім`ї починається життя людини, відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності, підтримки, довіри, щастя, радості та надії. Важко уявити життя  без близької людини поруч, того, з ким можна ділити щасливі та сумні моменти. І не має значення скільки людині років, де вона працює,  який у неї статус кожному хочеться ніжності та родинного тепла. У наш бурхливий час, коли всі часто бувають заклопотані, буває важко виділити навіть декілька хвилин на спілкування із найдорожчими. Але  потрібно приділяти увагу рідним – дітям, батькам, другим половинкам, і таке офіційне свято – прекрасний привід згадати про найважливіше у житті!

КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради, вітає всі родини громади зі святом сім`ї, бажає  затишку, миру, любові, благополуччя!

Любіть і цінуйте Щастя!
Воно народжується в сім’ї,