І знову перемога!

Сьогодні в приміщенні Мелітопольського державного педагогічного університету ім.. Б.Хмельницького відбувся  суперфінал КВК «Юніорська Ліга  Педа».

Участь у грі взяла команда КЗ Веселівської ЗОШ №2 «Только приличные», яка стала чемпіоном регіонального фіналу Юніорської Ліги Педу в смт Веселе.  Наша команда стала найкращою та зайняла   заслужене І місце в суперфіналі міжрайонного учнівського фестивалю гумору «Юніорська Ліга Педа» від Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького. Також члени журі (учасники «Ліги сміху» каналу 1+1), відзначили акторську майстерність капітана команди Ернеста Єгізаряна, і він ще раз отримав звання «Кращий актор»!

Бажаємо команді подальших успіхів, бути завжди такими ж веселими та кмітливими! А їх наставникам, Нестеренко О.Г. та Прусенко Т.О., сил і наснаги!

Дякуємо Веселівській селищній раді за організацію підвезення команди та вболівальників на фестиваль.

Колектив школи