Заміна водогону в с. Авангард

Є в нашій громаді маленьке село Авангангард. Мешкають в ньому  два десятки людей майже всі  похилого віку, які мають як усі ми  нагальні потреби у воді  та  освітленні, у  зв’язку з навколишнім  світом.  Провівши моніторинг споживання питної води мешканцями села Авангард  Маломихайлівського старостату,   директор комунального підприємства «Омега» Клименко В.М. та староста села Мала Михайлівка  Деркач В.А.  вирішили  провести  заміну водопровідної мережі в селі.

Було  вирахувано  наявні затрати  та відсоток  економії  для  комунального  підприємства і встановлено , що  цю роботу   можливо  зробити  власними зусиллями.  На прохання старости відгукнувся керівник  КП «Арус» Жадан О.І., який виділив  трактор з ковшем. Вже тиждень  ведуться роботи з  заміни  старої  труби на сучасну пластикову.  Вирито  траншею та  покладено  майже 400 метрів  труби. В процесі роботи  було виявлено аварійні  ділянки  та ліквідовано  пориви , підєднано  нову трубу до  водопровідної башти та  водогону по селу. На сьогоднішній день мешканці села Авангард  вже  користуються  водою з  реконструйованого водогону.  Це є значна подія в селі за багато років .

Мешканці  села висловили щиру подяку  новому директору КП «Омега» та старості села  Мала Михайлівка.