Хочете щодня милуватися чистою територією?

Тоді починати треба в першу чергу з себе. Територія громади – це не тільки вулиці, а й ділянки, закріплені за певними організаціями і підприємствами, які самостійно проводять прибирання і вивозять сміття, що скупчилося.

14:19 18.03.2019

Повідомлення

19.03.2019 р. о 10.00 в актовій залі селищної ради відбудеться чергове засідання _ сесії селищної ради VII скликання.

13:51 18.03.2019

Працюємо над індивідуальним планом з розвитку громадянського суспільства у Веселівській ОТГ

В рамках проекту «Зміцнення демократичного врядування», 14 березня,  активні громадяни Веселівської ОТГ обговорили отримані раніше рекомендації та результати робочого семінару - «Платформа громадської активності ОТГ Запорізької області», який відбувся в м. Запоріжжя 19.02.2018.

14:07 15.03.2019

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує про старт нового сезону Програми інформаційного партнерства з культурними та спортивними заходами

У 2019 році Представництво Європейського Союзу планує підтримати 15 заходів, які будуть визначені у результаті Відкритого Конкурсу (до 31 березня).

16:30 14.03.2019

"Кращі практики та досягнення громад Запорізької області". Яких успіхів досягли запорізькі громади за 4 роки реформи децентралізації.

Протягом останніх чотирьох років в Україні проводиться децентралізація. В Запорізькій області активно проходить процес створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Яких успіхів досягли запорізькі громади і з якими проблемами вони зіштовхнулися, розповів в своєму інтерв’ю радник по децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування Аскада Ашурбекова.

16:05 14.03.2019

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначають День українського добровольця.

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони  Майдану  прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

11:25 14.03.2019