Благодійна акція "Дитяче серденько, живи!"

З 1 по 30 квітня в Україні стартував благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Протягом квітня на території Веселівської громади відбудеться збір коштів на медобладнання для ранньої діагностики хвороб серця у дітей. Вже 14 рік поспіль ця масштабна благодійна акція проводиться у квітні місяці на території нашої країни. Благодійний фонд "Серце до серця" проводить збір коштів для купівлі обладнання в дитячі обласні клінічні лікарні. Кожна область збирає для своєї лікарні. Веселівська ОТГ також долучається  до проведення даної акції. В установах громади встановлені скриньки для збору коштів.  20 квітня о 10.00 годині в приміщенні ДЮСШ відбудеться зональний тур з волейболу обласної спартакіади серед населення міст, сільських районів і ОТГ, на якому пройде основний збір коштів на підтримку акції. Серце не може чекати, його потрібно рятувати! Пропонуємо і Вам взяти участь.

15:31 04.04.2019

Учениця  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» зайняла ІІІ місце  у фінальному етапі ІХ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Учениця КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» зайняла ІІІ місце у фінальному етапі ІХ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

2 лютого 2019 року на базі Запорізького класичного ліцею відбувся фінальний етап  ІХ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.   Честь Запорізької області відстоювала переможець обласного етапу учениця 5-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  Залата Марія (вчитель Старостенко Т.В.).

09:33 04.04.2019

Такі вони сучасні діти

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.

13:09 03.04.2019

Відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради

02 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету селищної  ради. Під час  засідання було прийнято рішення щодо корегування тарифів на централізоване водопостачання для абонентів КП «Омега» сіл Мала Михайлівка, Озерне, Авангард та про встановлення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Водоканал», а саме  рішенням  виконавчого  комітету   селищної ради від 02 квітня 2019 року № 29 встановлено  тариф на послуги з  централізованого  водопостачання та водовідведення  для  абонентів КП «Водоканал» з 01 травня 2019 року

11:35 03.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ

30 квітня 2019 року о 14-00 в актовій залі селищної ради  відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

11:08 03.04.2019

У Веселівському  Хабі «PLATFORMA» відбулася робоча зустріч з опрацювання  індивідуального плану розвитку громадського суспільства Веселівської ОТГ

У Веселівському Хабі «PLATFORMA» відбулася робоча зустріч з опрацювання індивідуального плану розвитку громадського суспільства Веселівської ОТГ

Працюємо над створенням ініціативної групи в с. Мала Михайлівка, а  також продовжується робота щодо створення молодіжної  ініціативної групи.

11:02 03.04.2019

Встановлення вишки мобільного зв'язку

Після 6 місяців підготовки проекта  на встановлення  40-метрової вишки  оператора зв'язку МТС (відведення земляної ділянки, підготовка проекту на встановлення вишки та перемовини з підрядником), яка покращить  мобільний зв'язок в с. Мала Михайлівка, Далеке, Широке, Авангард та  Озерне, селищною радою, біля будівлі центральної бібліотеки розпочато роботи з її встановлення.

17:10 02.04.2019