Привітання селищного голови Петра Миколайовича Кіяшка з Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники!

Від щирого серця зі словами вдячності вітаю із професійним святом – Днем медичного працівника. В день тих, хто щодня самовіддано береже і рятує наші життя, мені хочеться побажати терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя!

Ви присвятили своє життя одній з найважливіших у суспільстві професій, адже на плечах медиків лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і
відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Спасибі вам, за вашу благородну і потрібну роботу!

З професійним святом вас!

З повагою,

Селищний голова                                      П.М. Кіяшко