Чиста громада – справа рук кожного!

У середу, 20 березня, працівники апарату селищної ради  провели прибирання  від сміття та порості узбіччя дороги смт Веселе - м. Мелітополь.

11:50 21.03.2019

ДО УВАГИ мешканців  ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

ДО УВАГИ мешканців ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

У зв’язку з неналежним  технічним станом маршрутки тимчасово припинено роботу маршруту Центр- залізничний вокзал. Наразі розглядається питання щодо  придбання зручного автотранспорту для комфортного перевезення мешканців громади.

11:08 21.03.2019

Шановні мешканці та гості громади!

22 березня 2019 року о 16.30 год. в селищному будинку культури і дозвілля відбудеться концерт легендарного вокально-інструментального ансамблю «Лейся песня». На сцені пролунають  всіма улюблені пісні в оригінальному аранжуванні, а   майстерність артистів змусить вас на деякий  час забути про буденність і занурить  в світ позитиву і безтурботності, даруючи чарівні, мелодійні ноти.

11:04 21.03.2019

Долучайтеся до активного життя в громаді!

19 березня за підтримки National Endowment for Democracy Запорізькою міською молодіжною організацією «СТЕП» в рамках Проекту «Зміцнення демократичного врядування» відбувся перший тренінг з теми: «Громадські об’єднання та органи самоорганізації населення – як осередки громадської активності»  на, якому команда Веселівської ОТГ розглянула проблемні питання створення, розвитку й активізації діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення громади.

10:02 21.03.2019

ДО УВАГИ!

27.03.2019 р. о 10:00 год. в приміщенні Веселівської селищної ради (смт Веселе, вул. Центральна, 162) відбудеться засідання робочої групи з питань реалізації завдань в рамках Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

09:43 21.03.2019

Навчання соцробітників

На чергове технічне навчання соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради було запрошено заступника начальника відділу «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сіруш Мінасян, яка провела ряд заходів.

09:35 21.03.2019

Засідання сесії

Сьогодні в актовій залі селищної ради відбулося засідання чергової 72 сесії 7 скликання.

14:55 19.03.2019

Увага!

В  зв’язку   з   ремонтними   роботами   19  березня 2019 року з 11.00 до 17.00  буде  відключено ВНС №3 (Південний водозабір)

12:37 19.03.2019

Нагородження переможців

В рамках реалізації Указу Президента «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації право просвітницького проекту «Я маю право» Національною бібліотекою України було оголошено Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя».

14:41 18.03.2019

Громада очима дітей

Будинок дитячої та  юнацької творчості   Веселівської  селищної ради почав роботу над  цікавим відеофільмом про майбутнє Веселівської громади. Сценарій написано за ідеями дітей.

14:29 18.03.2019