Оголошено конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 180 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та з метою розвитку транспортного обслуговування населення, удосконалення порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що проходить у межах Веселівської селищної територіальної громади, з виробничою необхідністю з 13 березня 2019  року  оголошено конкурс  з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах:  Веселе – Озерне, Веселе – Новоолександрівка, Веселе – Широке.

10:57 13.03.2019

Сучасні технології у профорієнтаційній роботі

12 березня у КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" в рамках Місячника профорієнтації завідувачем сектору профорієнтації Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Поляковою Наталією Вікторівною у 10-му класі був проведений профорієнтаційний квест "LEGO - КАР'ЄРА".

09:54 13.03.2019

Широка Масляна

У неділю, 10 березня,  мешканці та гості села Мала Михайлівка  відсвяткували свято проводів зими та зустрічі  весни - Масляну.

16:46 12.03.2019

Відбулися громадські обговорення в с. Мала Михайлівка

Сьогодні мешканці села Мала Михайлівка зібралися на громадське обговорення щодо будівництва об’єктів вітрової енергетики на території села. В інформаційному заході, який проводився в рамках громадського обговорення взяли участь близько 70 чоловік.  На зборах був присутній голова Веселівської громади П.Кіяшко, староста села, спеціалісти селищної ради, депутати, молодь та поважні мешканці села М.Михайлівка.

15:45 12.03.2019

Веселівський ансамбль козаків ВЗН «Січослави» привітав мешканців Великої Білозерки зі святом Масляни і подарував їм святковий концерт.

Концертна програма була досить різноманітна та цікава. Ведучі розповіли про свято Масляни, а вся їх розповідь була перевита гарними народними піснями.

11:45 12.03.2019