Дотримуйтесь вимог безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки !

Дата: 04.07.2019 09:27

04 липня 2019 року співробітники Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області  організували та провели рейдову перевірку з питань дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у літній пожежонебезпечний період 2019р. на об’єктах Менчикурівської сільської ради.

Під час рейду співробітники районної служби порятунки вручали тематичні пам’ятки, експрес-інформації районного сектору про статистику з пожежами у районі та інформаційні листівка з питань дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності також вході цього заходу рятувальники районної служби порятунку інформували мешканців району про статистику з пожежами у державі і районі, про основні ризики виникнення пожеж у літній період а також нагадували присутнім про дотримання вимог безпеки на воді а також про дотримання безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та підозрілих предметів.

З метою запобігання травмуванню та загибелі людей внаслідок порушення елементарних правил безпеки життєдіяльності, виховання у дітей та дорослих  культури безпечної поведінки рятувальники Веселівщини звертаються до мешканців району та громад, батьків та дітей.  Давайте працювати зараз з нашими дітьми, щоб в майбутньому зберегти їхнє здоров’я та життя! Давайте разом дбати про безпеку! Будемо спільно виховувати культури безпеки та   підвищувати рівень обізнаності людей щодо правил безпеки життєдіяльності. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

Пам’ятайте: ваша безпека та безпека ваших рідних, в першу чергу, залежить лише від Вас!

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України  у Запорізькій області звертається до всіх громадян району та громад:

- дотримуйтесь заходів безпеки при користуванні газовими приладами;

- не захаращуйте входи до помешкань, сходи, коридори, проходи до засобів пожежогасіння;

- постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів;

- не перевантажуйте електромережу;

- не залишайте дітей без нагляду (прибирайте сірники в недоступні для них місця, не допускайте ігор з вогнем);

• правильно виконувати норми пожежної безпеки перебуваючи на природі або в лісі;
  • дотримуйтесь вимог правил пожежно безпеки у власних домівках, категорично утримуйтесь у цей період спалювати сміття та розводити поблизу господарчих споруд вогнища;
  • правильно розміщуйте місця зберігання грубих кормів та забезпечуйте їх зберігання у пожежобезпечному стані;
  • дотримуйтесь вимог безпеки перебуваючи на воді;
  • дотримуйтесь вимог безпеки у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів;

- у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Звертаємося до всіх мешканців Веселівського району сурово та неухильно дотримуватися норм «Правил пожежної безпеки в Україні» - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини.

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                             О.А. Баша