Дата: від до Скинути

Шановні роботодавці, юридичні особи та фізичні особи,  які використовують працю найманих працівників  та наймані працівники!

Шановні роботодавці, юридичні особи та фізичні особи, які використовують працю найманих працівників та наймані працівники!

У Веселівському відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з нагоди проведення Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» 22 квітня 2019 року з 1000 до 1200  проводитиметься  «Гаряча лінія» з питань охорони праці.

08:14 15.04.2019

Повідомлення

18.04.2019 р. о 10.00 в актовій залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 73 сесії селищної ради VII скликання.

16:16 12.04.2019

Шановні мешканці та гості громади!

Запрошуємо Вас 13 квітня об 11.00 год. у Веселівський селищний будинок культури   на    інтелектуально-гумористичну гру "КВК", в якій візьмуть участь команди  навчальних закладів селища.

12:38 12.04.2019

Візит журналістів  ICTV «Факти тижня»

Візит журналістів ICTV «Факти тижня»

На території Веселівської громади перебувала група журналістів телеканала ICTV.  Завітали до нас аби зробити репортаж про зміни у нашій  громади за час децентралізації.

10:36 12.04.2019

Увага! Відключення електропостачання!

У зв’язку з ремонтними роботами, 12 квітня в с. Єлизаветівка (повністю) та смт Веселе на вул. Цетральній 183-233  з 10.00 до 15.00 год. буде відсутнє електропостачання.

11:13 11.04.2019

Правила безпечного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів

Майже не щодня на території Запорізької області рятувальники проводять роботи щодо розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Жителі нашої області знаходять мінометні міни, артснаряди, авіабомби часів війни. У 2018 році піротехніки 344 разів залучалися для знешкодження виявлених підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні. Всього за минулий рік рятувальники знищили 2899 одиниць вибухонебезпечних предметів в спеціально відведених місцях. На щастя потерпілих не було. З початку року на території області виявлено та знешкоджено 1587 одиниць вибухонебезпечних предметів.

09:44 11.04.2019

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 11 квітня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Буряк Олег Миколайович.

15:18 10.04.2019

Долучаємось до розвитку власної громади. Зустріч активних мешканців с. Мала Михайлівка.

Задля розвитку нашої громади та налагодження співпраці між владою та мешканцями с. Мала  Михайлівка 9 квітня в приміщенні старостату с. Мала Михайлівка проведено зустріч команди Веселівської громади, яка долучилась до проекту «Зміцнення демократичного врядування» з активними мешканцями с. Мала Михайлівка, яким небайдужа доля власного села, громади.

15:12 09.04.2019