Дата: від до Скинути

30 квітня 2019 року святкувала свій 75 рік народження отримувач соціальних послуг Шевченко Галина Іванівна.

Ювілярку  за   традицією  вітали директор комунальної  установи «Центр соціальних послуг» Жигір Г.І., завідуючий відділенням соціальної допомоги  вдома Штейнікова Т.П, соціальний робітник Сорокопуд С.О. Вручили  квіти та подарунок, побажали міцного здоров'я, благополуччя, бадьорого настрою,  всіх земних благ, благословення та Божої благодаті, миру і спокою, любові та поваги близьких.

08:40 02.05.2019

Виграй грант на оплату свого навчання у ВУЗі. Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми EducationUA 2019

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих нами тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме с 22 квітня по 31 липня 2019 року.

09:37 30.04.2019

"Великодня писанка"

Православне свято «Воскресіння Христове», яке ще називають Великдень або Пасха, є найдавнішим та найвеличнішим серед християнських свят. Вихованці гуртків   ПКЗ «БДЮТ»   почали підготовку до цього свята заздалегідь і виготовили великодні писанки, сувеніри-прикраси з використанням сучасних технологій образотворчого мистецтва, вишивки,   малюнки.   Роботи всіх  вихованців, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю.

09:27 30.04.2019

Той біль Чорнобиля  нам не забуть повік

Той біль Чорнобиля нам не забуть повік

26 квітня. В пам’яті українського народу -  це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам'яті – неможливо. Вже 33 роки ми живемо у післячорнобильській ері, під знаком зловісної зірки, у чорному болі.

13:00 26.04.2019

Роботи з благоустрою тривають

Староста села Деркач  В.А. та представники молодіжної організації  продовжують впорядковувати територію сільського кладовища.

12:27 26.04.2019

Рятувальники взаємодіють з релігійними закладами!

У зв’язку зі святкуванням найбільшого свята християн – Світлого Христового Воскресіння та дотримання правил пожежної безпеки під час святкового богослужіння у православних церквах, співробітники  Веселівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області  24 квітня 2019 року провели профілактичні заходи серед релігійних закладів смт. Веселе.

10:40 26.04.2019

Прибирання території села Мала Михайлівка триває

Згідно  запланованих заходів,  починаючи з 6 квітня 2019 року,  на території  громадського кладовища села Мала Михайлівка  новостворена  громадська організація розпочала роботу  з  благоустрію.

10:33 26.04.2019