Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

"Великодня писанка"

Православне свято «Воскресіння Христове», яке ще називають Великдень або Пасха, є найдавнішим та найвеличнішим серед християнських свят. Вихованці гуртків   ПКЗ «БДЮТ»   почали підготовку до цього свята заздалегідь і виготовили великодні писанки, сувеніри-прикраси з використанням сучасних технологій образотворчого мистецтва, вишивки,   малюнки.   Роботи всіх  вихованців, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю.

Метою даного заходу  було залучення дітей до вивчення народних звичаїв та традицій, духовної спадщини українського народу. 

  «Народ живе красою, уміє не лише створити, а й обезсмертити себе у прекрасному. Стільки стрілося в писанці! Казка, пісня, бувальщина, материнська колискова й росяна стежка дитинства, вінок першого кохання й дужість повноліття, мудрість старості і присмак вічності у присмерку вечірнього неба. З радістю — смуток, з усмішкою — надія. Добирайте, осмислюйте, повертайте скарби народові, котрий примножить їх знову і знову"    (Михайло Стельмах).

 

Директор ПКЗ «БДЮТ»  Дубіна Л.К.« повернутися до списку новин