Дата: від до Скинути

В Веселому відбувся мітинг пам’яті присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року – ця дата є невигойною раною на тілі України. В молодому містечку Прип’ять сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. ЇЇ й досі вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. В ніч з 25 на 26 квітня відлік часу став уже не мирним, а аварійним. Над одним з реакторів велетенське полум’я розірвало нічну темряву.

09:53 26.04.2019

ДО  33-х РІЧЧЯ ВІД ДНЯ  ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ  ТРАГЕДІЇ  Чорнобиль – біль України

ДО 33-х РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ Чорнобиль – біль України

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Драматизм чорнобильської катастрофи не піддається ніякому виміру.

09:35 26.04.2019

Шановні мешканці Веселівської громади!

07.05.2019 року  о 16 год.00 хв. в приміщенні селищного будинку культури і дозвілля відбудуться громадські обговорення щодо узаконення, розширення та створення відповідних умов території малого ринку, який розміщено по вулиці Першотравнева.

17:06 25.04.2019

«ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ».

Сім`я –школа почуттів дитини. Вона є найкращим середовищем для гармонійного та здорового розвитку маленької людини. Коли маля з`являється на світ його оточує любов, піклування та захист найрідніших для нього людей, - батька і мати. Не має нічого дорожчого за родину!

16:57 25.04.2019

Вітаємо з перемогою!

Учень КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» Богатов Данило взяв участь у складі команди від Запорізької області в IX Міжнародній учнівській науково-практичній конференції «Україна - очима молодих», яка проходила з 17 до 19 квітня 2019 року у Львові.

16:52 25.04.2019

Обласний читацький марафон "Книжковий всесвіт дитинства"

24 квітня   2019 року  в м. Запоріжжя відбувся Обласний читацький марафон "Книжковий всесвіт дитинства", присвячений 80-річчю Запорізької області та обласної бібліотеки для дітей "Юний читач", у якому взяли участь дівчата переможці 2 етапу  Долгополова Єлизавета учениця 6 кл. ЗОШ №2 та Бєрєжная Поліна учениця 7кл. Веселівської різнопрофільної гімназії .

16:46 25.04.2019

Весняні розваги дітлахів с . Мала Михайлівка

Дітвора зустріла весну  гарними  малюнками та веселими розвагами.  Було організовано та проведено дитячу виставку, повз  яку  не пройшов жоден  дорослий мешканець   села. Приємно було бачити  щасливі очі дітвори та  їх батьків.

16:03 25.04.2019

Гарна подія у с. Мала Михайлівка

Сьогодні до села Мала Михайлівка прибув новенький дитячий майданчик. Радості дітей  та дорослих не було меж. Староста села Деркач В.А. разом з ініціативною молодіжною групою  склали конструкцію.

15:43 25.04.2019