Зробимо разом нашу громаду чистішою!

Настала пора прибирань прибудинкових територій, саме тому потрібно  взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.

10:20 06.05.2019

Разом ми досягнемо успіху

«Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх». Такими словами розпочався семінар для керівників закладів дошкільної,  шкільної та професійної освіти, заступників керівників з навчально-виховної роботи шкіл громади, який відбувся 26 квітня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2».

08:48 04.05.2019

Кому в травні знову звертатися по субсидію

Не потрібно: усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку. Їм у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. І видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

13:42 03.05.2019

Веселівська ОТГ придбала унікальну мобільну сортувальну лінію, аналогів якої немає в Україні.

Завдяки проєкту USAID "Програма підтримки аграрного і сільського розвитку", що фінансуються Агенством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією "Кінолікс Інтернешенал Інк" у Веселівській ОТГ почала працювати перша в Україні мобільна лінія для сортування твердого сміття.

15:03 02.05.2019

Акція   «Великодній кошик для військових»

Акція «Великодній кошик для військових»

«Воскресіння Христове» -     найвеличніше  серед християнських свят.      Напередодні цього  свята   кожна сім’я  починає готуватись до його відзначення в родинному колі.

08:49 02.05.2019