Заміна водогону в с. Авангард

Є в нашій громаді маленьке село Авангангард. Мешкають в ньому  два десятки людей майже всі  похилого віку, які мають як усі ми  нагальні потреби у воді  та  освітленні, у  зв’язку з навколишнім  світом.  Провівши моніторинг споживання питної води мешканцями села Авангард  Маломихайлівського старостату,   директор комунального підприємства «Омега» Клименко В.М. та староста села Мала Михайлівка  Деркач В.А.  вирішили  провести  заміну водопровідної мережі в селі.

11:06 16.05.2019

Дерево тримається корінням, а людина сім`єю

Щорічно  з 1993 року 15 травня  відзначають Міжнародний день сім`ї. Встановлення цього свята покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім`ї.

16:16 15.05.2019

І знову перемога!

Сьогодні в приміщенні Мелітопольського державного педагогічного університету ім.. Б.Хмельницького відбувся  суперфінал КВК «Юніорська Ліга  Педа».

15:17 15.05.2019

Повідомлення

14.06.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться чергове засідання _ сесії селищної ради VII скликання.

12:54 15.05.2019

Оприлюднення проектів регуляторних актів  та аналізів регуляторного впливу даних проектів

Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу даних проектів

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Веселівська селищна рада повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за адресою: http://veselivska.gromada.org.ua/ 14.05.2019 року наступних проектів регуляторних актів  та аналізів регуляторного впливу даних проектів:

09:04 15.05.2019

Увага! Відключення електропостачання!

У зв’язку  з ремонтними роботами  17 травня  з 9.00 до 16.00 год. в с. Єлизаветівка  по вул. Лісова 3, 6, 9-17, Пушкіна 3, Культурна 27-79, 20-58 буде відсутнє електропостачання.

15:48 14.05.2019