Роботи з благоустрою тривають

Староста села Деркач  В.А. та представники молодіжної організації  продовжують впорядковувати територію сільського кладовища.

12:27 26.04.2019

Рятувальники взаємодіють з релігійними закладами!

У зв’язку зі святкуванням найбільшого свята християн – Світлого Христового Воскресіння та дотримання правил пожежної безпеки під час святкового богослужіння у православних церквах, співробітники  Веселівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області  24 квітня 2019 року провели профілактичні заходи серед релігійних закладів смт. Веселе.

10:40 26.04.2019

Прибирання території села Мала Михайлівка триває

Згідно  запланованих заходів,  починаючи з 6 квітня 2019 року,  на території  громадського кладовища села Мала Михайлівка  новостворена  громадська організація розпочала роботу  з  благоустрію.

10:33 26.04.2019

В Веселому відбувся мітинг пам’яті присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року – ця дата є невигойною раною на тілі України. В молодому містечку Прип’ять сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. ЇЇ й досі вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. В ніч з 25 на 26 квітня відлік часу став уже не мирним, а аварійним. Над одним з реакторів велетенське полум’я розірвало нічну темряву.

09:53 26.04.2019

ДО 33-х РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ Чорнобиль – біль України

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Драматизм чорнобильської катастрофи не піддається ніякому виміру.

09:35 26.04.2019

Шановні мешканці Веселівської громади!

07.05.2019 року  о 16 год.00 хв. в приміщенні селищного будинку культури і дозвілля відбудуться громадські обговорення щодо узаконення, розширення та створення відповідних умов території малого ринку, який розміщено по вулиці Першотравнева.

17:06 25.04.2019

«ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ».

Сім`я –школа почуттів дитини. Вона є найкращим середовищем для гармонійного та здорового розвитку маленької людини. Коли маля з`являється на світ його оточує любов, піклування та захист найрідніших для нього людей, - батька і мати. Не має нічого дорожчого за родину!

16:57 25.04.2019