Варшава гостинно зустрічає юних мандрівників Веселівської громади.

Перші враження - незабутні. Екскурсія величним містом із гарною архітектурою та багатою історією. Можливість порівняти історичну частину міста  та сучасну Варшаву. Цікаві музеї, де можна доторкнутись до всіх експонатів. Все це побачили наші діти, а скільки ще цікавого попереду…

11:10 27.06.2019

КП «ВОДОКАНАЛ»   ІНФОРМУЄ

КП «ВОДОКАНАЛ» ІНФОРМУЄ

Шановні абоненти наголошуємо, що з 01.05.2019 вступили в силу нові положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року №2189-VIII , який регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

16:06 26.06.2019

Підвищити рівень співпраці та напрацювати механізм ефективної комунікації представників громади та ЗМІ

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» 25 червня в          м. Запоріжжя відбувся практикум організований IREX (Рада міжнародних досліджень та обмінів) партнер АМУ у проекті ПУЛЬС, в якому прийняли участь представники нашої громади: директор центральної бібліотеки Бондаренко О.В. та начальник нформаційного відділу селищної ради Москаленко Ю.І.

12:12 26.06.2019

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 4 липня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Гришин Ярослав Володимирович.

10:18 26.06.2019