Дата: від до Скинути

Підвищити рівень співпраці та напрацювати механізм ефективної комунікації представників громади та ЗМІ

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» 25 червня в          м. Запоріжжя відбувся практикум організований IREX (Рада міжнародних досліджень та обмінів) партнер АМУ у проекті ПУЛЬС, в якому прийняли участь представники нашої громади: директор центральної бібліотеки Бондаренко О.В. та начальник нформаційного відділу селищної ради Москаленко Ю.І.

12:12 26.06.2019

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 4 липня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Гришин Ярослав Володимирович.

10:18 26.06.2019

ДО УВАГИ, ДИРЕКТОРІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

З настанням літнього періоду суб’єкти господарювання та самі мешканці селища і сіл, незважаючи на заборони, часто являються ініціаторами спалення стерні, соломи, очерету, бур’янів або інших залишків сухої рослинності на власних земельних ділянках.

10:13 26.06.2019

Креативно про Конституцію

Веселівська селищна бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь у заходах, присвячених Дню Конституції України.

12:01 25.06.2019

Увага! Відключення електропостачання!

У зв'язку з ремонтними роботами буде відсутнє електропостачання 25.06.2019 з 9.00 до 17.00  по вул. Лісова 2-14; 1-21. вул. Шевченко 15-21; 7-11. вул Покровська 1-39; 4-54

09:10 25.06.2019

20.06.19 відбулось засідання комісїї по розгляду питань звільнення від плати за обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради. Розглянуто 3 заяви та прийнято відповідні рішення.

11:47 24.06.2019