Форум з питань сталого управління земельними ресурсами громад

Дата: 30.10.2019 11:44

Протягом 2019 року Веселівська ОТГ приймала участь у Проєкті USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Результатом співпраці команди проєкту та спеціалістів земельних відносин Веселіської селищної ради стало створення геопорталу земельних та інших ресурсів громади, що розміщено на нашому сайті в розділі «Землеустрій».

22 жовтня у м. Київ відбувся форум з питань сталого управління земельними ресурсами громади, який зібрав 79 партнерських громад. Нашу громаду представляли: селищний голова Петро Кіяшко, заступник селищного голови Олексій Дяченко, спеціалісти відділу земельних відносин селищної ради Ірина Кущ, Олена Гнатюк, представник від інвесторів директор ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ ВІНД»  Іван Богун.

Завдяки команді проєкту ми змогли зробити черговий крок в напрямку економічного розвитку нашої громади.

Про результати Програми дивіться в відео, де  представники  громад та партнерів проєкту висловлюють свою думку