26 жовтня День визволення села Новоолександрівка від нацистських окупантів.

Дата: 28.10.2019 10:00

Фото без описуВ цей день аматори Маломихайлівського сільського клубу, на запрошення старости села Новоолександрівка Альохіна В.О. та депутата  Лапицького С.М.,  відвідали  село  з концертною програмою до Дня визволення села Новоолександрівка від нацистських окупантів.

Гарними словами  зверталась  до мешканців і гостей села наша незмінна ведуча Передрій Дар'я. З вітальним словом виступив староста села Альохін В.О. Від Веселівської громади він вручив подарунки найстаршим та наймолодшому мешканцям села, а наші вокальні колективи «Маків цвіт» і «Червона  калина» подарували їм музичні вітання. Дуже гарно зустрічали мешканці села  вокальних виконавців Бабарику Р.Є. і Луценко Є.М.  Кумедні  життєві сценки  показали Косуліна С., Троц Т., Гиренко Л. і Венгер Т. Двохгодинний концерт пролетів на одному диханні. Приємно було чути слова вдячності від глядачів та організаторів свята. Ми вперше виступали в Новоолександрівці, і як  артисти, і як  пересічні  люди, трохи зморені, але щасливі ми покидали село та пообіцяли ще повернутися.

Литвяк І.В.