Офіційне оприлюднення

В газеті «Колос» за № 46 від 19.06.2018 року Веселівська селищна рада офіційно оприлюднила рішення 76 сесії від 14.06.2018 року, а саме:

10:46 21.06.2019

Використовуємо відновлювальні джерела енергії

Селищний голова П.М.Кіяшко   разом із заступником з питань ЖКГ Бабариком С.А. зустрілися з підрядником, який проводить роботи  із встановлення сонячної електростанції потужністю 20 кВт на водонасосній станції № 3 в смт Веселе по вул. Мисливській. Обговорили план подальших робіт.

10:18 21.06.2019

Представники Веселівської громади взяли участь  у Форумі в рамках Програми місцевого системного розвитку

Представники Веселівської громади взяли участь у Форумі в рамках Програми місцевого системного розвитку

18-19 червня у місті Харкові відбувся міжобласний Форум "Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу  на місцях" для представників міжнардної спільноти та партнерських ОТГ із Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Херсонської областей. Форум проводився в рамках Програми місцевого системного розвитку, що реалізується в рамках Проекту USAID "Агросільрозвиток" .

15:48 20.06.2019

Боротьба з травою в с. Мала Михайлівка

Початок літа видався дощовий і забуяли  зеленою травою  узбіччя доріг, тротуари та присадибні  ділянки  мешканців села   Мала Михайлівка.

13:14 20.06.2019

"Еко Форум" надає можливості для розвитку громад

З 29 по 31 травня напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища Веселівська громада взяла участь у 3-ому спеціалізованому міжнародному Запорізькому  екологічному форумі «Еко Форум - 2019»  та   представила інноваційний проект «Мобільна сортувальна лінія твердих побутових відходів», яка є першою в Україні та впроваджується у Веселівській ОТГ завдяки розробки підприємства СМС (Системи модернізації складів).

13:08 20.06.2019

Перевірка на ВІЛ-інфекцію стала  доступнішою!

Перевірка на ВІЛ-інфекцію стала доступнішою!

Шановні мешканці  Веселівської громади та Веселівського району! Адміністрація КНП «Веселівський ЦПМСД» ВСР, спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», доводить до Вашого відома, що кожен бажаючий, за направленням свого сімейного лікаря, може перевіритися на ВІЛ-інфекцію, БЕЗКОШТОВНО, за адресою: 72202 Запорізька область Веселівський район  смт. Веселе вулиця Горького, 2 а/3.

14:13 19.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

19 липня 2019року в актовій залі селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

14:02 19.06.2019

Охорона праці під час збирання зернових культур.

У нашому регіоні розпочато збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами. Виконання сільськогосподарських робіт проводиться технікою яка була в експлуатації у країнах Європи і технікою, яка була на експлуатації у колгоспах і яка застаріла як морально, так і фізично. Питання безпеки праці часто залишаються поза увагою роботодавців.

11:15 19.06.2019