Зі святом Святої Трійці!

Сердечно вітаємо усіх жителів громади  із благословенним святом – Днем Святої Трійці, або, як називають його в народі – зеленими святками!

09:56 15.06.2019

Веселівська селищна рада  разом із народним депутатом Сергієм Валентировим привітали  медичних працівників  громади

Веселівська селищна рада разом із народним депутатом Сергієм Валентировим привітали медичних працівників громади

Напередодні  професійного свята медичних працівників народний депутат України Сергій Валентиров завітав привітати представників медичної сфери Веселівської громади.

09:40 15.06.2019

Трійця або Зелені свята — одне з головних християнських свят, яке цього року припадає на 16 червня

Трійця- одне з найважливіших православних свят. Згідно з давньою легендою, це свято було встановлене апостолами Христа. Так вони закріпили в пам'яті всіх віруючих подію, що відбулася на п'ятий день після воскресіння Спасителя. Вважається, що саме тоді з небес спустився Святий Дух, а на місці, куди він ступив, побудували першу християнську церкву.

13:59 14.06.2019

Повідомлення

14.06.2019 р. о 10.00в актовому залі селищної ради відбудеться чергове засідання 76 сесії селищної ради VII скликання.

16:00 13.06.2019

Увага!

У  зв’язку   з  відключенням  електроенергії  на південному водозаборі (Ф - 111), 14 червня 2019 року, буде  припинено   водопостачання   з 10 до 13-00  на ВНС № 3

10:55 13.06.2019

Триває відбір переможців конкурсу «Ми - це місто»

Цього року  12 березня 2019 року стартував сьомий сезон конкурсу «Ми - це місто».  Для всіх запорожців, які бажали взяти участь в конкурсі, Експерти провели п'ять навчальних тренінгів з соціального проектування.

09:20 13.06.2019