Дата: від до Скинути

Відбулася перевірка стану готовності шкіл громади  до роботи в новому навчальному році.

Відбулася перевірка стану готовності шкіл громади до роботи в новому навчальному році.

З метою підготовки шкіл до нового навчального року селищний голова П.М. Кіяшко, секретар ради Р.О. Стогній  та в.о. начальника відділу освіти О.В. Кандиболоцька,  09 липня 2019 року, відвідали навчальні заклади та  навчально- виховні комплекси громади. Під час перевірки комісією було відмічено позитивні моменти та визначені основні проблеми, які будуть усунені  до 10 серпня 2019 року.

09:10 10.07.2019

Увага! Конкурс  «Батько року»!

Увага! Конкурс «Батько року»!

З метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства, розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 30.01.2017 № 24 оголошено обласний конкурс «Батько року».

09:18 09.07.2019

Як управління земельними ресурсами допоможе економічному розвитку громади?

Якщо вас цікавить це та інші дотичні до цієї теми питання – запрошуємо взяти  участь у робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Веселівської селищної об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться  25 липня 2019  о 10 годині.

08:44 09.07.2019

Повідомлення

12.07.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 77 сесії селищної ради VII скликання.

17:11 08.07.2019

Акцизний податок – важливе джерело наповнення бюджету громади

Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, якими запроваджено з 1 січня 2015 року нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів.

14:32 08.07.2019

Асоціація міст України звернулась до Уряду з проханням підтримати малі міста та направити 1,4 млрд субвенції

Міста районного значення та селища, через нестачу коштів на соціальні цілі та програми, можуть опинитися перед ризиком поглиблення депресивного стану. На цьому наголошує Асоціація міст України. Коштів Державного фонду регіонального розвитку для вирішення проблем малих міст також не вистачає.

14:00 08.07.2019

Промисловий парк на території Веселівської ОТГ - це перспективний напрямок єкономічного розвитку нашої громади

З 01 по 04 в м. Київ в рамках реалізації проекту "Підтримка агросільрозвитку" який реалізується за кошти програми USAID, проходив семінар, щодо планування та розвитку

13:23 05.07.2019

Сьогодні святкує свій ювілей Завідувачка КДНЗ "Казка" Морозова Ганна Владиславівна.

Селищний голова, відділ освіти молоді та спорту селищної ради, педагогічний колектив та працівники селищної ради щиро привітали Ганну Владиславівну з Днем народження! Побажали їй міцного здоров'я, невичерпної єнергії, творчого натхнення, любові, та злагоди.

13:16 05.07.2019