Голова громади провів виїзний прийом в с. Широке

Вже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво селищної ради. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами громади.

14:38 24.07.2019

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з відкриттям нової аптеки в смт.Веселе, оголошуємо про наявність вакантних посад завідувача аптекою, фармацевтів, провізора.

10:00 24.07.2019

ОБЕРЕЖНО! КАРАНТИННІ РОСЛИНИ – НЕБЕЗБЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Спеціалісти  відділу  земельних  відносин  Веселівської  селищної  об’єднаної   територіальної  громади  застерігають  про  небезпечність  карантинних  бур’янів, зокрема амброзії полинолистої. Хоча рослина виглядає як безпечна, іноді достатньо лише вдихнути невелику кількість її пилку, щоб отримати серйозне захворювання. Проте складається враження, що цю проблему   ніхто  не сприймає всерйоз.  А шкода!

16:48 22.07.2019

Працівники КУ "Центр соціальних послуг" провели захід на тему: «Створення надійної сімейної атмосфери».

19 липня 2019 року в с.Широке, з метою запобігання сімейного неблагополуччя, відбулась зустріч  завідуючого і фахівця із соціальної роботи відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Проведена  бесіда з 7-ма сім’ями на тему: «Створення надійної сімейної атмосфери».

16:35 22.07.2019

Делегація представників  Приазовської та Приморської ОТГ  приїхали до нашої громади, щоб перейняти досвід ЦНАП.

Делегація представників Приазовської та Приморської ОТГ приїхали до нашої громади, щоб перейняти досвід ЦНАП.

На території  Веселівської громади  відбувся  важливий і цікавий захід – семінар - тренінг  на тему «Розбудова спроможності Агенцій регіонального розвитку щодо генерації доходів» для представників Приазовської та Приморської ОТГ, які завітали до нас перейняти досвід  нашого Центру надання адміністративних послуг. Тренером  виступила  директорка Веселівського ЦНАП Овдієнко Т.В., яка поділилася досвідом та знаннями, успішними  проектами  та напрацюваннями, планами на майбутнє та розповіла про всі тонкощі роботи.

09:12 22.07.2019

Повідомлення

23.07.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 77 сесії селищної ради VII скликання.

16:57 18.07.2019