Дата: від до Скинути

Міністерство культури України організовує міжнародні поїздки до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини.

З 8 по 18 жовтня 2019 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини (програма додається).

13:36 30.07.2019

Відбулося засідання робочої групи

26 липня під головуванням заступника селищного голови Веселівської селищної  ради Чорної Ірини Миколаївни  відбулося засідання робочої групи  з підготовки  та організації свята меду та змагань добровільних пожежних дружин.

15:23 26.07.2019

Впровадження бюджету участі як інструменту розвитку демократії. Переймаємо досвід

25 липня 2019 року, начальник фінансового відділу Веселівської селищної ради Мінасян Я.Й.,  в рамках навчального візиту «Впровадження бюджету участі як інструменту розвитку демократії: досягнення ОТГ Прикарпаття», організованого за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" спільно з Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування та Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, перебуває у м. Івано-Франківськ.

14:14 26.07.2019

Пам'ятник бджолі. Роботи тривають

Тривають роботи із встановлення  пам’ятника бджолі, який уособлює працелюбність українців, а бджілка-трудівниця має надихати на чесну активну працю.

13:35 26.07.2019

Працюємо над новими  можливостями  для обліку та використання земель  громади на користь мешканців

Працюємо над новими можливостями для обліку та використання земель громади на користь мешканців

25 липня 2019 року  в Веселівській громаді  відбулося друге засідання робочої групи в рамках Програми місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом в рамках Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами громади!

10:39 26.07.2019

До уваги бджолярів!

До уваги бджолярів! На землях ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей» (напрямок с. Єлизаветівка) 25.07.2019р. та 26.07.2019р. включно буде проводиться хімічна обробка .

08:21 25.07.2019

Повідомлення

30.07.2019 р. о 10.00 в актовому залі селищної ради відбудеться позачергове засідання 77 сесії селищної ради VII скликання.

16:35 24.07.2019