Відзначимо День Гідності та Свободи вшануванням всіх загиблих хто боровся за честь, справедливість та гідність українського народу!

Дата: 21.11.2019 11:07

День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року - є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада.

Наш обов’язок у цей день – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.
У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України  серед, яких і наш земляк - Дубінін Володимир.

Селищний голова Петро Кіяшко, мати загиблого воїна Дубініна В.А., представники апарату селищної ради, староста с. Мала Михайлівка Віталій Деркач та односельці прийшли до могили Володимира Дубініна щоб вшанувати пам'ять всіх хто боровся за честь, справедливість та гідність українського народу.

Ми не повинні, не маємо права забути про це і нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.