Дата: від до Скинути

Вітання з нагоди трудового ювілею головного лікаря КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради Олександра Миколайовича Колісника

11 лютого 2021 року відбулося урочисте привітання головного лікаря Комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради Олександра Миколайовича Колісника з нагоди 30-річчя трудової діяльності у зазначеній структурі.

10:26 11.02.2021

Землю – громадам! Запорізькі територіальні громади потребують порядку у питаннях землевпорядкування

АМУ закликала Парламент ухвалити законопроєкт, який вирішить проблеми громад у сфері земельних відносин. Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 01.10.2019.

09:00 11.02.2021

Веселівська селищна рада повідомляє про ускладнення погодних умов на території громади 11-18 лютого 2021року.

За оперативною інформацією Запорізького обласного центру з гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій 11-18 лютого очікується ускладнення погодних умов (12.02.2021 опади, 13.02 – 18.02.2021 зниження температури повітря до 130-140 морозу вночі, 30 – 90 морозу вдень, пориви вітру 15-20 м/с).

08:43 11.02.2021

Вітання з нагоди трудового ювілею головного лікаря КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Веселівської селищної ради Олександра Миколайовича Колісника

11 лютого 2021 року головний лікар комунального підприємства "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Веселівської селищної ради Олександр Миколайович Колісник святкує свій ювілей - 30-річчя трудової діяльності.

07:57 11.02.2021