УВАГА!  ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

УВАГА! ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Запрошуємо всіх мешканців Веселівської громади взяти участь в обговоренні питання «Про створення єдиного об'єднаного житлово-комунального підприємства на території Веселівської ОТГ»

11:01 05.02.2021

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ "ГАРЯЧА" ЛІНІЯ ДЛЯ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ТА РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ У ЛІКАРНІ

На базі обласної облдержадміністрації діятиме цілодобова «гаряча» лінія 0 800 503 508 для допомоги постраждалим внаслідок пожежі в обласній інфекційній лікарні.

13:55 04.02.2021

Стан з пожежами на території сільських населених пунктів громад району за січень місяць 2021 року

Протягом січня місяця 2021 року в населених пунктах на території  громад  району  виникло 2 пожежі, що на 60% менше у порівнянні з минулим 2020 роком (5 пожеж). На пожежах загиблих не було, що є стабільним показником у порівнянні з минулим 2020 роком (0 загиблих).

10:53 04.02.2021

До уваги  мешканців Веселівського району

До уваги мешканців Веселівського району

З 01/02/2021 року Запорізький мобільний сервісний центр МВС України  відновлює  роботу у віддалених населених пунктах області, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

10:51 04.02.2021

Йому довіряють люди

За роки роботи в органах місцевого самоврядування Кіяшко Петро Миколайович чув на свою адресу не тільки добрі слова і подяки, а й різноманітні критичні висловлювання та безпідставні звинувачення. Але викликані цим емоції ніколи не гальмували його роботу. Він наполегливо і послідовно продовжував вирішувати місцеві проблеми. Ця стаття розкриває окремі секрети успішної роботи голови Веселівської селищної ради.

06:49 02.02.2021

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ КЗ «ВЕСЕЛІВСЬКА РАЙОННА РІЗНОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ» СЕРДЕЧНО ВІТАЄ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА КІЯШКА ІЗ ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, у таку гарну зимову днину, святкує свій 65-річний ювілей голова Веселівської селищної ради Петро Миколайович КІЯШКО!

06:41 02.02.2021