Дата: від до Скинути

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА КІЯШКА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 32-ОЇ РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З РЕСПУБЛІКИ АФГАНІСТАН

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці, мешканці та гості Веселівської громади!

09:09 15.02.2021

Селищний голова Петро Кіяшко обраний головою обласної організації органів місцевого самоврядування.

Сьогодні на позачерговому засіданні Запорізької обласної організації органів місцевого самоврядування було обрано нового голову, ним став Петро КІЯШКО - голова Веселівської територіальної громади.

16:33 12.02.2021

Сьогодні, в рамках проєкту USAID DOBRE, відбулось ознайомлення з програмою Менторства, основною ідеєю якої є прискорення адаптації громад 4 когорти до умов налагодження сталих довгострокових зв’язків з громадами 1-3 когорти, забезпечення обміну досвідом на регулярній основі, отримання мотиваційної підтримки та забезпечення можливості максимального використання всіх ресурсів USAID DOBRE. Для досягнення цієї мети громади 4 когорти можуть бути забезпечені радником (ментором), з числа громад 1-3 когорт, які досягли найвищих результатів у реалізації програми USAID DOBRE і які будуть самостійно та разом з командою USAID DOBRE надавати громадам 4 когорти додаткові інформаційно-консультаційні послуги і стежити за їх поступом протягом року.

15:36 12.02.2021

Січневий локдаун  не завадив майже тисячі запоріжців знайти роботу.

Січневий локдаун не завадив майже тисячі запоріжців знайти роботу.

Січневий локдаун вніс свої корективи в ситуацію на ринку праці: суттєво зменшились запити роботодавців у робочій силі, в той час, як кількість шукачів роботи дещо зросла. Але, не зважаючи на складну економічну ситуацію як в країні в цілому, так і в області, Запорізька обласна служба зайнятості продовжує працювати в звичному режимі та надавати допомогу громадянам, які її потребують», - інформує директорка Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік.

10:01 12.02.2021

«Програма розширення можливостей жіночого підприємництва»

З 1 лютого розпочалася  «Програма розширення можливостей жіночого підприємництва». В рамках навчальної програми жінки, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областей, дізнаються, як створити власний бізнес, отримають нові практичні навички або покращать існуючі, отримають знання з  просування бізнесу.

09:03 12.02.2021