УВАГА! Пряма лінія!

10 березня 2021 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови Запорізької обласної ради Любім Людмила Сергіївна.

08:57 01.03.2021

УВАГА! Пряма лінія!

5 березня 2021 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Жук Олена Юріївна.

08:55 01.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

02.03.2021 р. о 10.00 в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться засідання 3 сесії 8 скликання селищної ради

14:53 27.02.2021

Дотримуйтесь правил поведінки при виявленні ВНП!

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області   вкотре звертається до громадян Веселівського району  з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

15:04 26.02.2021

ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ І-ГО (ЗОНАЛЬНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021»

У всі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, яка несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самовідданості в ім’я високої ідеї.

15:59 25.02.2021

«Презентації інструменту PMCI (індекс спроможності місцевого самоврядування) та порядку проведення оцінювання в громаді» в рамках реалізації програми DOBRE

24 лютого 2021 року, в рамках реалізації програми DOBRE, відбулася  онлайн конференція з координатором проекту Вікторією Зубковою, щодо «Презентації інструменту PMCI (індекс спроможності місцевого самоврядування) та порядку проведення оцінювання в громаді».

09:18 25.02.2021

Для активних жінок  Веселівської ОТГ: Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

Для активних жінок Веселівської ОТГ: Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

Українській жіночий фонд, в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин, оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

09:11 25.02.2021

Кампанія «Декларування - 2021», списання боргу та інше: мелітопольські податківці проводять зустрічі з представниками ОТГ

Особливості цьогорічної кампанії декларування, списання податкового боргу та заборгованості по єдиному внеску, а також інші питання були розглянуті на  семінарі, проведеному мелітопольськими податківцями з представниками територіальних громад Мелітопольського району.

12:33 24.02.2021