Дата: від до Скинути

В УКРАЇНУ ПРИБУЛА ПЕРША ПАРТІЯ З 500 ТИС. ДОЗ ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19 ASTRAZENECA (COVISHIELD)

23 лютого 2021 року, в Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Тепер вакцину розмитнять, розподілять між регіонами, і незабаром в країні розпочнеться вакцинація.

07:59 24.02.2021

Повідомлення

02.03.2021 р. о 10.00 в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться засідання 3 сесії 8 скликання селищної ради

16:47 22.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ.

Керуючись розпорядженням селищного голови   від 19.02.2021р. № 36   «Про проведення позачергового засідання виконавчого комітету» 1  березня 2021року в селищному будинку культури і дозвілля відбудеться  позачергове засідання виконавчого комітету. Початок засідання в 14-00 год.

16:06 22.02.2021

Мешканці с. Єлизаветівка разом із керівництвом Веселівської селищної ради обговорили питання необхідності укладання договору на вивіз сміття.

19 лютого перший заступник селищного голови Сергій КУТЬЄВ, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Веселівської селищної ради Сергій КУЦ разом із старостою с. Мала Михайлівка та с. Єлизаветівка Віталієм ДЕРКАЧЕМ

15:29 22.02.2021

Президент Володимир Зеленський виступив на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура», де розповів про результати Національної програми «Велике будівництво» та цілі на 2021 рік. Виступ Президента можна переглянути за посиланням ТУТ

13:29 22.02.2021

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

19 лютого в актовій залі селищної ради  відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

13:22 22.02.2021