Вітання з нагоди трудового ювілею головного лікаря КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Веселівської селищної ради Олександра Миколайовича Колісника

Дата: 11.02.2021 07:57

Фото без опису11 лютого 2021 року головний лікар комунального підприємства "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Веселівської селищної ради Олександр Миколайович Колісник святкує свій ювілей - 30-річчя трудової діяльності.

Шановний Олександре Миколайовичу!

Дозвольте сердечно привітати Вас із визначною ювілейною датою - 30-річчям трудової діяльності. Хочу відзначити Ваш високий професіоналізм поєднаний з чутливістю та гуманізмом, а також висловити вдячність за плідну співпрацю та неоціненну допомогу мешканцям Веселівського краю, яка завжди надається з великою віддачею.

Бажаю міцного здоров’я, успіхів, миру, невтомності у Вашій щоденній праці.
Щиро зичу сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи  не покидають Вас наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність рідних і близьких.
Бажаю Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.

З повагою селищний голова       ПЕТРО КІЯШКО