Дата: від до Скинути

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТА КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА КІЯШКА З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановний  Петре Миколайовичу! Відділ освіти, молоді та спорту та керівники закладів освіти вітають Вас з ювілейним Днем народження!

06:36 02.02.2021

КОЛЕКТИВ КДНЗ № 3 «КАЗКА» СЕРДЕЧНО ВІТАЄ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА КІЯШКА ІЗ ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник, Селищний голова Веселівської селищної ради Петро Миколайович Кияшко!

06:29 02.02.2021

УВАГА! Пряма лінія!

У п’ятницю 5 лютого 2021 року до Запорізького обласного контактного центру завітає директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, Абдурахманова Світлана Петрівна, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватися з мешканцями області.

08:28 01.02.2021