Фестиваль ораторського мистецтва

Дата: 12.02.2021 08:52

Фото без описуНу що б, здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється – ожива, Як їх почує!..  Тарас Шевченко

Так думав великий поет, і ми з ним повністю згодні.

11 лютого 2021 року на базі позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» відбувся І етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» в онлайн-режимі.

Конкурс проводиться щорічно з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, розвитку їхнього комунікативного та риторичного потенціалу. В цьому навчальному році виявили бажання взяти участь в такому непростому конкурсі 5 вихованців закладів дошкільної освіти та 10 учнів закладів загальної середньої освіти.

Журі фестивалю відзначили емоційність, щирість, чарівність та високий рівень підготовки учасників.

Переможцями стали:

Козюра Єсенія (КДНЗ № 1»Оленка», вихователь Даценко Наталія Миколаївна).

Яремко Марія (КДНЗ «Казка», вихователь Біляєва Ірина Леонідівна).

Марченко Злата  (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1», вчитель Марченко Ірина Миколаївна).

Кульпович Марія (КЗ «Широківський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», вчитель Юрко Галина Василівна).

Кутьєв Сергій (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», вчитель Посмітна Олександра Василівна).

Лось Інна (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 2», вчитель Самофалова Наталія Василівна).

ІІ місця посіли:

Побіл Ніколь (КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», вихователь Синьова Віра Петрівна).

Цюпка Єлизавета (КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», вчитель Романенко Надія Леонідівна).

Собко Варвара (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 2», вчитель Крамаренко Ірина Іванівна).

Лапіцка Еліна (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», вчитель Савенкова Оксана Володимирівна).

Фурса Артем (КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», вчитель Терещенко Ольга Іванівна).

Хотько Вікторія (КЗ «Менчикурівька ЗОШ І-ІІІ ступенів», вчитель Соболь Галина Василівна).

Клочков Олександр (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1», вчитель Іванченко Юлія Олександрівна).

ІІІ місця посіли:

Квашко Тарас (КДНЗ «Світлячок», вихователь Бєлікова Олена Дмитрівна).

Щебликіна Злата (КЗ «Новоолександрівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», вихователь Змієвська Ольга Йосипівна).

Дякуємо педагогічним працівникам, які допомають учням розкритися не тільки як оратори та знавці української мови, а й навчають учнів проявляти свою життєву позицію, яка дозволить їм досягати успіхів та бути гідними громадянами України.

Переможці конкурсу будуть представляти нашу громаду на обласному етапі конкурсу в місті Запоріжжя. Побажаємо їм завзяття, сили й перемоги! Дякуємо всім учасникам заходу за щирі й цікаві виступи.

До нових зустрічей!