"Ми різні – ми рівні"

Дата: 16.11.2019 16:05

"Ми різні – ми рівні"

Під таким гаслом пройшла виховна година, проведена в 11–х класах ЗОШ І–ІІІст. № 1 працівником юнацької кафедри селищної бібліотеки до Міжнародного дня толерантності. Останнім часом слово «толерантність» набуло значної популярності. Що воно означає? Якою є толерантна людина? Якими рисами вона виділяється? Які існують визначення поняття толерантності і як до цього прийшло людство? На ці та інші питання отримали відповідь майбутні випускники. Нікого не залишив байдужим соціальний відеоролик про відношення старшокласників до нової однокласниці іншої національності та віросповідання. Також учні вчились говорити друг другу компліменти, давати визначення толерантної людини, відповідали, як би вони вчинили в даних конкретних ситуаціях. Також одинадцятикласники подивились відео презентації про толерантність та змогли ознайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці.

Ми живемо серед людей і повинні доброзичливіше ставитись один до одного. Треба навчитися зважати на думки та вчинки інших, уміти зрозуміти людину й вибачити їй, бути дружелюбними, не робити іншим того, чого б ти не хотів для себе. А для цього необхідно викорінити зі своїх сердець зверхність, байдужість, упередженість. І тоді вас любитимуть і поважатимуть люди. І світ стане кращим.

Т. Кожевнікова