КУ «Центр соціальних послуг» традиційно вітає підопічних.

Дата: 19.11.2019 08:36

Фото без опису17 листопада 2019 року святкувала свій 80 рік народження отримувач соціальних послуг Альохіна Валентина Григорівна.
Традиційно з квітами,

подарунками, та словами щирих і сердечних вітань  ювілярку вітали директор комунальної  установи «Центр соціальних послуг» Жигірь Г.І., завідуючий відділенням соціальної допомоги  вдома Бондаренко К.М. та соціальний робітник Труханова Г.М. На долю цієї людини випали тяжкі випробування: війна, післявоєнна розруха та довгі і тяжкі роки сумлінної праці.

Фото без опису

Спілкуючись із Валентиною Григорівною гості мали змогу познайомитися зі спогадами із її багатобарвного життя. У святковий день на адресу поважної і мудрої ювілярки було сказано багато чудових слів. Спогади змінювалися побажаннями міцного здоров’я і довголіття. Від нашої підопічної були  почуті слова смутку, як тяжко бути  на самоті. Валентина Григорівна озвучила, що люди поважного віку потребують зустрітись хоча б раз на місяць для спілкування із своїми однолітками, здобути нових знайомств та організації приємного, цікавого, корисного і різноманітного дозвілля.