Методична зустріч "Вчитель - вічний учень"

Дата: 14.01.2020 08:43

Фото без опису10 січня 2020 року на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» відбулося засідання  методичного об’єднання  вчителів початкових  класів (2-гі класи).

Вчителі других класів  обговорили матеріали педагогічних новинок освіти, ознайомилися із сучасними формами контролю процесу й результатів навчальної діяльності учнів других класів Нової української школи, пригадали нетрадиційні методи активізації навчання учнів початкової школи.

Особливу увагу приділили особистісним якостям вчителя - новатора та визначили основні шляхи професійного самовдосконалення та самоосвіти вчителя. Одним із ключових питань - це обговорення нових методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів та ведення класного журналу. Керівник МО Можаєва Наталія Анатоліївна, провела навчальний тренінг "Активні методи навчання".

Завершили зустріч рефлексією "Поле вражень".