У Новоолексадрівському сільському клубі пройшов новорічний концерт «Зимова казка»

Дата: 15.01.2020 15:29

Фото без описуНоворічне свято – це радість самовираження, спілкування, творчість, взаємозбагачення, це яскраві емоції, переживання, сюрпризи. Справжнє новорічне свято це, насамперед, найочікуваніший момент минаючого року. Такою визначною подією – яскравою, доброю, став Новорічний концерт «Зимова казка», який пройшов у Новоолексадрівському сільському клубі 31 грудня 2019р.

Учасники концерту виступали у різних жанрах: хореографія, вокал, театралізоване дійство. Вокальна група «Веселі дівчата» розвеселяла своїми піснями глядачів. Звучали новорічні пісні та різдвяні колядки. У конкурсах активну участь приймали діти та дорослі. Глядачі отримали святковий настрій, чудові враження та гарні подарунки.

Наше свято не обійшлося без Діда Мороза та Снігуроньки і новорічної ялинки! Учасники концертної програми свята та глядачі радісно вітали цих казкових героїв.

Також, відзначився танцювальний колектив «GOLD SHINE». Дівчата справили неймовірні враження на глядачів та отримали у відзнаку бурхливі оплески.

06.01.2020-13.01.2020 року завітали до клубу колядники, які відтворили народну спадщину різдвяних свят.

Хочеться висловити вдячність Голові Веселівської селищної ради – Кіяшко П.М. та директору КУ «КМЦ» Веселівської селищної ради – Дук Н.І, які постійно допомагають нам та підтримують наш заклад.

Велика подяка Всім жителям села, які допомагають та підтримують розвиток культури у селі.

З НОВИМ РОКОМ!

ЗАВІДУВАЧ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ ЛАПИЦЬКА І.С