Передплата – 2020

Дата: 14.01.2020 14:16

Фото без описуОдним із найважливіших джерел поповнення бібліотечного фонду та оперативного отримання інформації є періодичні видання. В нашій бібліотеці великий асортимент офіційних, науково-популярних періодичних видань.

До Вашої уваги сучасні газети та журнали, які надходять до Веселівської селищної бібліотеки для дорослих  у 2020 році.

Жінок зацікавлять такі журнали, як: «Сабрина», «Diana», «Вишиті картини», «Подружка».

Для чоловіків: «Бджоляр», «Україна за рулем».

Будуть цікавими для всіх журнал «Дім.Сад. Город.», газети: Порадник+ Здоров’я», «Секреты исцеления», «Сваты», «Публика», «События недели», «Украинский пенсионер», «Миг», «Панорама», «Мелитопольские ведомости», «Аргументы и Факты Украина», «Голос України», «Урадовий кур’єр» та інші.

Світ дитячої преси безмежно цікавий, пізнавальний та веселий.

Тематична різнобарвність і поліграфічна якість дитячих видань, яскравість та виразність художнього оформлення приваблюють юних читачів.

Для цієї категорії читачів бібліотека отримує журнали:  «Жасмін», «Вечірня казка», «Колобок», «Колосок», «Однокласник», «Рукоделие», «Паросток», Саша та Маша», «Смайлик», «Шкільна бібліотека».

Газети: «Журавлик», «Задавака», «Колосочок».

Запрошуємо всіх до бібліотеки, де ви можете отримати цікаву інформацію з періодичних видань. Кожен користувач  може знайти для себе щось цікаве, корисне та актуальне.