Планове засідання педагогів 4 класів Веселівської ОТГ

Дата: 14.01.2020 11:47

Фото без опису10 січня 2020 року педагоги 4 класів Веселівської ОТГ зібралися на планове засідання. Вправа «Нісенітниця» допомогла присутнім налаштуватися на плідну роботу.

Засідання розпочалося тренінгом «Сучасний педагог – це психолог – практик». Проведене бліцопитування привело до думки, що розглядати питання потрібно в трьох напрямках: самопізнання, робота з молодшими школярами та батьками. Яцків О. М. та Єрмакова Л. В. порекомендували вчителям тести, плани спостережень, анкети для проведення такої роботи. З метою підготовки до 1 класу НУШ, Шевченко С.А., Савчук С. Г., Сєчіна О. В. ознайомили педагогів з інтерактивними прийомами роботи в НУШ, а саме: «Фішбоун», робота з лего на уроках математики, «Шість капелюхів». Мажай Л. В., Дейнега І. М., на занятті-практикумі ознайомили присутніх з переліком робіт для підсумкової перевірки з основних предметів, головними вимогами щодо заповнення класного журналу у ІІ семестрі 4 класу. Засідання завершилося рефлексивною вправою «Символ удачі».