Засідання МО вчителів початкових класів навчальних закладів освіти Веселівської ОТГ

Дата: 14.01.2020 07:53

Фото без опису10 січня 2020 року відбулося засідання МО вчителів початкових класів (3 клас)  навчальних закладів освіти Веселівської ОТГ, на якому були розглянуті питання з теми «Сучасний педагог – це психолог – практик».

Робота розпочалася з тренінгу по темі, мета якого була збагатити знання  вчителів щодо різноманітних методів і прийомів діагностики, які допомагають удосконалювати роботу з батьками і дітьми. Під час бліцопитування педагоги висловили свої думки щодо важливості  діагностування для вивчення індивідуальних особливостей молодших школярів.

З метою самопізнання педагогів був проведений тест «Дерево. Чи добре я знаю самого себе». Щебликіна Г.П. доповіла про необхідність вивчення відносин в сім’ях школярів і запропонувала напрямки роботи з батьками. Цікаво пройшло заняття-практикум, на якому вчителі Мякішева О.М., Баштова О.М., Ковальова О.М., Нежурко Л.М., Юрко Г.В. розповіли про інтерактивні прийоми роботи на уроках в НУШ. Засідання пройшло в дружній, робочій обстановці. Завдяки різним видам роботи час сплив непомітно. І, хоча члени МО досвідчені педагоги, кожен з них дізнався щось нове, поповнив свої знання.

Шановні колеги! Бажаю Вам миру і добра! Хай щастить Вам у 2020 році!

Керівник   МО                                                                           Н. Старостенко