Учасники круглого столу обговорили питання наступності в роботі дитячого садка і школи

Цього тижня на базі КДНЗ №3 «Казка» відбулось засідання круглого столу на тему: «Наступність і неперервність двох ланок освіти дитячий садок – початкова школа».

В роботі взяли участь вчитель початкових класів КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів №2» Ольга Баштава, вихователі старших груп та практичний психолог закладу.

Учасники засідання обговорили питання готовності дітей старшого дошкільного віку до шкільного навчання, розвивально-виховні та дидактичні засади здійснення наступності в роботі ДНЗ і школи.

У процесі роботи учасники круглого столу розробили план спільних заходів дошкільного закладу та школи, до якого увійшли спортивна розвага «Ми українці спритні», художньо-літературне свято «Тарасові березини», показ школярами лялькового театру для малят тощо.

Крім того, педагоги звернули увагу на те, що у дошкільному закладі діти зростають фізично та психологічно, отримують знання про навколишній світ, у них розвиваються емоційно-вольові якості, навички тих видів діяльності, які властиві для дошкільного віку: ігрова, предметно-практична, комунікативна, навчальна.

А завданням початкової школи є продовження лінії розвитку дитини, закріплення і розвиток в умовах шкільного виховання досягнень дошкільного дитинства.

Г. Венгер,

вихователь-методист КНДЗ «Казка»