Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У Широківській бібліотеці пройшла акція «З миру з по книжці»

Книга – невід`ємна частина життя кожної людини. Вона відкриває вікно в новий яскравий та незвіданий світ. Це справжня скарбниця мудрості. Читаючи книжки, ми збагачуємо свій внутрішній світ, словниковий запас, можемо фантазувати, уявляти, мандрувати незвіданими світами.

З 14 лютого 2012 року всі бібліотеки світу відзначають Міжнародний день дарування книги, основною метою якого є запрошення у світ читання, зацікавлення до незвіданого і приємного краю книжок.

У Широківській сільській бібліотеці багато читачів, які із задоволенням відвідують цю «мудру і багату скарбницю знань». Не оминув Міжнародний день дарування книги і нас. Вдячні читачі подарували закладу книги. Висловлюю подяку Лідії Костянтинівні Сірівлі, Ганні Олексіївні Ромашко, Наталії Анатоліївні Коноплянко, Олені Федорівні Левчишиній, Ніні Яківні Шляховій.

Учні КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.» також подарували авторські літературні шедеври. Учень 5 класу Роман Кузьменко презентував книжечку «Натусині пустощі з вогнем», учениця 6 класу Роксолана Коноплянко – «Новорічні пригоди в лісі». Учні 8 класу Каріна Левада та Олександр Хлопов подарували збірки поетичних творів патріотичного характеру.

Таким чином мешканці села Широкого теж залучились до бібліоакції «З миру – по книжці». Запрошую всіх бажаючих прийняти участь в акції та зробити її доброю традицією.

                                                                                                                                     С. Матієшина

бібліотекар с. Широке

 « повернутися до списку новин